Obserwatorzy

niedziela, 6 września 2015

Wyniki referendum

Dzięki za udział w moim referendum. Jeśli ktoś nie zaglądał do mojego poprzedniego wpisu i nie śledził komentarzy, to ogłaszam wynik: wszystkie głosy były na "Tak". Teraz przyznaję się o co mi chodziło, bo przecież głosowaliście nie znając pytania. Zastanawiałam się, czy zorganizować zabawę blogową o tematyce filmowej. Dopracuję szczegóły i jutro lub we wtorek, jak wcześniej zapowiadałam, poproszę o Waszą aktywność, czyli udział w zgadywance. Mam nadzieję, że chętni się znajdą.
Już po licznych kontuzjach i przestoju w robótkowaniu wracam do formy. Nie tak dawno zrobiłam moherową chustę w kolorach czerni i turkusu. Już wcześniej kilka podobnych popełniłam, na prezenty. Tę chustę z przodu na pewnym odcinku zasznurowałam i trochę poncho przypomina.
*************************************************
Ostatnio wysłuchałam:


Sporo filmów ostatnio oglądałam i dlatego właśnie w tym momencie przyszedł mi pomysł na konkurs filmowy. Oglądałam w zaciszu domowym a filmy najczęściej z moich zbiorów lub z YouTube.
Polecam do obejrzenia "Miłość przychodzi powoli"

Poszukajcie kolejnych 7 odcinków. Warto obejrzeć.
*****************************************************
Dziękuję za wizyty i komentarze:)
Zapraszam ponownie:)

2 komentarze:

  1. Bardzo mi się podoba kolorystyka wełenki. Pozdrawiam
    KonKata

    OdpowiedzUsuń
  2. Teresko ogromnie dziękuje za link do tego serialu. Wspaniały klimat, szkoda,ze to na dzisiejsze czasy wygląda jak bajka. Ogromnie dziękuję, i proszę o inne tak fantastyczne propozycje.
    Serdecznie pozdrawiam.:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, za każde słówko do mnie skierowane. To balsam dla mojej duszy.